Firma Mütec Instruments od 1970 roku lat produkuje, rozwija i dostarcza technikę pomiarową dla przemysłu. Sukces firmy oparty jest na wieloletnim doświadczeniu wdrożonym do oferowanych rozwiązań technicznych, które to bezpośrednio przekładają się jakością, funkcjonalnością oraz niezawodnością dostarczanych rozwiązań z dziedziny techniki pomiarowej. Poprzez ścisłą współpracą działu wdrożeń z działem rozwoju nowych technologii Mütec Instruments oferuje Państwu rozwiązania dla szczególnych problemów w Państwa procesie produkcyjnym.

» http://www.muetec.de


Od ponad 15 lat Neltec z powodzeniem realizuje pomiary on-line zabarwienia dla przemysłu. Klienci Neltec z ponad 20 krajów całego świata korzystają z pracy urządzeń Neltec do kontroli zabarwienia oraz do optymalizacji procesów produkcyjnych. Urządzenia Neltec mierzą bez bezpośredniego kontaktu z mierzonym medium, a wykorzystywane światło nie ma wpływu na jakość mierzonego produktu.

» http://www.neltec.dk


Firma pro/M/tec Theisen Gmbh istnieje od 1996 roku i z powodzeniem wdrożyła nową, mikrofalową technikę pomiarów zawartości substancji suchej w roztworach do regulcji procesów produkcyjnych
w przemyśle. Obszarem działalności firmy jest kontrola procesów produkcyjnych, głównie
w przemyśle spożywczym, ze szczególnym nacikiem na przemysł cukrowniczy.

» http://www.pro-m-tec.de

  Notech Services, Pokrzywnica 10, 63 140 Dolsk, tel.: +48 602 128 019, fax: +48 61 284 33 31, info@notechservices.pl
design by: artflash agencja interaktywna